Regionální Moravská Tour Mládeže

Seznam turnajů RMTM 2024

Termín Turnaj Hřiště
 12.-14.4. (pá-ne)  UAX Golf Tour Kaskáda (WAGR)  Brno Kaskáda
 13.-14.4. (so-ne)  UAX Golf Tour Kaskáda  Brno Kaskáda
 UAX Golf Tour Kaskáda - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kaskáda - benjamínci
 20.4. (so)  Junior Challenge - MM Moravy a Slezska  Armada (PL)
 21.4. (ne)  Junior Challenge - MM Moravy a Slezska - HCP 0-36  Lipiny
 Junior Challenge - MM Moravy a Slezska - HCP 37-54
 28.4. (ne)  SABTRADE Golf Series  Olomouc
 4.5. (so)  SABTRADE Golf Series  Ropice
 12.5. (ne)  UAX Golf Tour Jezera  Jezera Uh. Hradiště
 UAX Golf Tour Jezera - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Jezera - benjamínci
 25.5. (so)  UAX Golf Tour Kaskáda  Brno Kaskáda
 UAX Golf Tour Kaskáda - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Kaskáda - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kaskáda - benjamínci
 1.6. (so)  UAX Golf Tour Šilheřovice  Šilheřovice
 UAX Golf Tour Šilheřovice - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Šilheřovice - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Šilheřovice - benjamínci
 2.6. (ne)  UAX Golf Tour Kravaře  Kravaře
 UAX Golf Tour Kravaře - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Kravaře - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kravaře - benjamínci
 15.6. (so)  SABTRADE Golf Series  Čeladná
 16.6. (ne)  UAX Golf Tour Kostelec  Lázně Kostelec
 UAX Golf Tour Kostelec - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kostelec - benjamínci
 23.6. (ne)  UAX Golf Tour Ostravice  Ostravice
 UAX Golf Tour Ostravice - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Ostravice - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Ostravice - benjamínci
 24.6. (po)  Junior Challenge Kšírovka  Austerlitz
 29.6. (so)  UAX Golf Tour Kaskáda  Brno Kaskáda
 UAX Golf Tour Kaskáda - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Kaskáda - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kaskáda - benjamínci
 30.6. (ne)  Turnaj dvojic (Family Cup) Brno Kaskáda
 10.7. (st)  UAX Golf Tour Lipiny  Lipiny
 UAX Golf Tour Lipiny - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Lipiny - benjamínci
 16.7. (út)  UAX Golf Tour Rožnov  Rožnov
 UAX Golf Tour Rožnov - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Rožnov - benjamínci
 17.7. (st)  UAX Golf Tour Hukvaldy  Hukvaldy
 UAX Golf Tour Hukvaldy - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Hukvaldy - benjamínci
 25.7. (čt)
 Junior Golf Kravaře Open 2024  Kravaře
 Junior Golf Kravaře Open 2024 - 9 jamek benjamínci
 26.7. (pá)  UAX Golf Tour Olomouc  Olomouc
 UAX Golf Tour Olomouc - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Olomouc - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Olomouc - benjamínci
 30.7. (út)  UAX Golf Tour Dobrouč  Dolní Dobrouč
 UAX Golf Tour Dobrouč - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Dobrouč - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Dobrouč - benjamínci
 6.8. (út)  UAX Golf Tour Austerlitz  Austerlitz
 UAX Golf Tour Austerlitz - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Austerlitz - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Austerlitz - benjamínci
 16.8. (pá)  UAX Golf Tour Diamond  Diamond (AUT)
 UAX Golf Tour Diamond - mistrovská kategorie
 24.-26.8. (so-po)  UAX Golf Tour Čeladná (WAGR)  Čeladná (New Course)
 25.-26.8. (ne-po)  UAX Golf Tour Čeladná  Čeladná (New Course)
 UAX Golf Tour Čeladná - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Čeladná - benjamínci
 28.8. (st)  UAX Golf Tour Ropice  Ropice
 UAX Golf Tour Ropice - mistrovská kategorie
 UAX Golf Tour Ropice - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Ropice - benjamínci
 1.9. (ne)  UAX Golf Tour Kořenec  Kořenec
 UAX Golf Tour Kořenec - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kořenec - benjamínci
 7.9. (so)  Junior Challenge Rožnov  Rožnov
 15.9. (ne)  SABTRADE Golf Series  Ostravice
 28.9. (so)  UAX Golf Tour Kaskáda - Finále  Brno Kaskáda
 UAX Golf Tour Kaskáda - HCP 45,1 - 54 / 9 jamek
 UAX Golf Tour Kaskáda - benjamínci
 29.9. (ne)  Junior Challenge Jezera  Jezera Uh. Hradiště

Kliknutím na název turnaje se dostanete na stránku turnaje na serveru ČGF